solve inkaso

Praca

Dołącz do nas!

Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją na rynku.

Każde zgłoszenie zostanie przeanalizowane. Zastrzegamy możliwość odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

SOLVE INKASO S.A. z siedzibą we Wrocławiu tworzą ludzie, którzy od ponad 15 lat zajmują się windykacją wierzytelności na rzecz klientów biznesowych. Współpracujące z nami kancelarie prawne prowadzą wszechstronną obsługę procesu prawnego egzekwowania tych wierzytelności. Kompleksowość naszych usług zapewnia ich wysoką jakość, a co za tym idzie – skuteczność.

Nie jesteśmy korporacją! Jeśli cenisz sobie partnerskie relacje z przełożonymi, swobodę działania, możliwość wdrażania własnych pomysłów, a w pracę angażujesz się na 100%, to zachęcamy do bliższego zapoznania się z profilem naszej działalności i przesłania CV.

Oferty pracy

Aktualnie w związku z rozbudową struktury spółki we Wrocławiu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • sprzedaż usług windykacyjnych i prawnych w sektorze B2B
  • prowadzenie negocjacji handlowych przez telefon i „face to face”
  • obsługa zgłoszeń od potencjalnych kontrahentów po kampaniach internetowych
  • praca w oparciu o spotkania umawiane samemu i przy wsparciu zespołu handlowego
  • budowa i obsługa własnego portfela klientów w celu wypracowania kolejnych zleceń
  • samodzielne zarządzanie relacjami z klientami biznesowymi
  • współpraca z działem windykacyjnym i prawnym

Oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży usług B2B
  • samodzielności i energii w działaniu
  • szerokich horyzontów, otwartości i elastycznego umysłu
  • znajomość branży windykacyjnej lub prawnej będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i 2-składnikowe wynagrodzenie (podstawa plus premia) w zależności od doświadczenia
  • comiesięczną pulę punktów benefitowych w systemie kafeteryjnym „MyBenefit“ do elastycznego rozdysponowania na kartę Multisport, Luxmed lub dziesiątki innych opcji
  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze windykacyjnym i prawnym
  • niepowtarzalną, przyjazną atmosferę pracy
  • pyszną, aromatyczną kawę

Zakres obowiązków:

  • reprezentowanie spółki i jej Klientów w sprawach o zapłatę przed sądami gospodarczymi
  • koordynacja pracy substytutów zewnętrznych
  • współpraca z innymi działami oraz Klientami w zakresie obsługiwanych spraw

Wymagania:

  • min. 3 – letnie doświadczenie w wykonywaniu zawodu radcy prawnego lub adwokata
  • praktyczna znajomość sporów gospodarczych
  • samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę współpracy
  • samodzielne prowadzenie powierzonych spraw
  • elastyczne zasady współpracy „zdalnej”
  • merytoryczne wsparcie w szczególnie zawiłych sprawach.