solve inkaso

O firmie

„NASZA MISJA” – to pomoc przedsiębiorcom w odzyskiwaniu wynagrodzenia za ich pracę.

Każda firma pracuje po to by zarabiać, a za swą pracę winna otrzymywać wynagrodzenie. Pomagamy firmom o sytuacjach, gdy wynagrodzenia nie otrzymują. Aktywnie zwalczamy zatory płatnicze i poprawiamy w ten sposób sytuację finansową naszych Klientów. Środki odzyskane dla naszych Klientów oznaczają dla Nich możliwość funkcjonowania, spłatę własnych zobowiązań, wypłaty wynagrodzenia swoim pracownikom bądź inwestycje w rozwój biznesu.

Naszą misję realizujemy poprzez:

  1. Skrupulatną weryfikację wierzytelności;
  2. Indywidualną i profesjonalną obsługę Klientów;
  3. Automatyzację procesów windykacji polubownej, sądowej i komorniczej;
  4. Ograniczenie kosztów organizacyjnych i finansowych windykacji dla naszych Klientów.

SOLVE FAKTORING sp. z o.o.

SOLVENTOIR sp. z o.o.

Firma specjalizująca się w usługach faktoringowych dla sektora MŚP.

Agencja detektywistyczna specjalizująca się w windykacji wierzytelności trudnych.

Obsługę prawną spraw zapewnia kancelaria:

KANCELARIA PRAWA GOSPODARCZEGO r.pr. Aleksander Brzostowiecki

SOLVE INKASO S.A. powstała z chęci profesjonalizacji obsługi klienta biznesowego i optymalizacji procesów windykacyjnych w firmach oraz zapewnienia zewnętrznego wsparcia w windykacji i obsłudze prawnej należności. 

Forma Spółki Akcyjnej zapewnia potencjał finansowy i rozwojowy dla obsługi średnich i dużych podmiotów gospodarczych oraz rozwoju technologii w służbie windykacji i prawa dla firm.
Otwarta struktura firmy zapewnia potencjał do rozwoju i pozyskiwania finansowania dla realizacji bieżących i przyszłych projektów mających na celu stałe doskonalenie procesów windykacji należności.

Obsługująca podmioty z grupy kapitałowej Kancelaria Prawa Gospodarczego z dorobkiem 15 lat wsparcia spraw gospodarczych jest cennym wsparciem procesowym i merytorycznym dla rozwiązań prawnych wdrażanych dla firm przez Spółkę.

Ponad 15 lat tradycji rynkowych specjalistów zaangażowanych w prowadzenie i rozwój SOLVE INKASO S.A. zapewnia maksymalnie procesjonalną obsługę, skuteczność wdrażanych rozwiązań i optymalne koszty dla Klientów – nieodłącznie stanowiących centrum naszego zainteresowania.